قدم 4: جمع آوری اطلاعات لازم

در طی انجام پژوهش باید اطلاعات لازم را جمع آوری کنید تا وقتی به آخر راه رسیدید مجبور نشید برگردید. اطلاعات کم باعث شکست شما میشه ولی اطلاعات زیاد هم باعث خستگی و فرسودگی شما می شود.

مقالات اوریجینال

1. هر اطلاعاتی که به دست می آورید ذخیره کنید چون برخی ژورنال ها داده های خام شما را خواهند خواست.

مقالات مروری

1. در نگارش مقالات مروری سیستماتیک ابتدا نتایج همه پایگاه ها را به صورت فایل ENDNOTE ذخیره و سپس در این نرم افزار وارد کنید تا موارد تکراری به صورت اتوماتیک حذف شود.

2. از جدول بایاس کاکرین استفاده کنید

درباره دکتر بهزاد عابدی

شركت پژوهش گستر رادین پیمان (مسئولیت محدود) با هدف تحقيق، مشاوره و توليـد تکنیک ها و نرم افزار های پیشرفته در زمينـه هـای مقالات پژوهشی، سيستم های جمع آوری داده های پژوهشی و پردازش اطلاعات و مانيتورينگ پروسه های پژوهشی از سال 1398 شروع به فعاليت نمـود. بـا انتخـاب راه حل های PC-Base در طراحی و استفاده از سیستم های کامپیوتری در انجام پژوهش های علمی، "ابـداع و نـوآوری" در اولويـت هـای راهبردی شرکت قرار گرفت. طراحی و توليد سيستم های استخراج داده (Data Extraction) و چهارچوب سازی پژوهشی (Research Framing) نمونه ای از ابـداع و نـوآوری هـای اين شركت مي باشند كه با توسعه همه جانبه شركت و بكارگيری امكانات جديد و توليد صنعتی آنها ، شركت مهندسي پژوهش گستر رادین پیمان در حال ارتقاء به سطح بزرگترین تولید کننده داخلی سیستم های هوشمند پژوهشی در حوزه علم و فناوری می باشد. این شرکت در زمینه های مختلفی فعالیتهای قابل توجهی داشته است كه مهمترین آنها عبارتند از : • طراحی و ساخت سیستم های جمع آوری و پردازش اطلاعات • طراحی و پیاده سازی سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری با گرایش كاربرد فن آوری اطلاعات (IT) در صنعت • طراحی و ساخت (نمونه سازی، مهندسی معكوس و تولید صنعتی) یكی از توانمندیهای این شركت، پژوهش و انجام پروژه های تحقیقاتی با هدف كمك به حل مسـائل و مشـكلات و تنگناهای صنایع كشور در زمینه های مرتبط با فعالیت شركت میباشد. برای دستیابی به این هدف ، شركت توانسته است با ایجـاد ارتباط فعال و سازنده با صنایع و بررسی و شناسایی نیازهای آنها همراه با مطالعه و تحقیق در مورد ساخت و تامین سیسـتم هـای مورد نیاز صنعت به موفقیت های قابل توجهی دست یابد.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *